INTERNETU Krikščioniškojo dvasingumo lobynas prieštaringaisiais viduramžiais.

NUOTOLINIO MOKYMO PROGRAMA

 

„Supratau, kad norint gilintis į Krikščionybę, galima rasti įvairių būdų tai padaryti. Vienas iš jų – nuotoliniai mokymai “

" Mane visada labai žavi, kai skaitau šių šventųjų istorijas tai, kad jie būdami didžiaisiais šventaisiais, yra paprasti žmonės, turintys savo žmogiškąsias istorijas."

„Sužinojau, kad katalikai taip pat turi legalią meditaciją ir mistiką“

Kviečiame kartu keliauti per kontrastinguosius viduramžius, vienų vadinamus tamsiaisiais, kitų – iškiliaisiais. Prisiliesime prie airių piligrimystės sampratos ir jos raiškos, Rytų Bažnyčios dvasingumo (ikonos ir Jėzaus maldos), žvelgsime į Asyžiaus Neturtėlį Pranciškų ir jo sodinukę Klarą, sutiksime visą eilę didžiųjų Bažnyčios mistikų ir mistikių – Julijoną Noričietę, Teresę Avilietę, Kryžiaus Joną bei kt. Bus proga geriau pažinti mūsų krašto šventąjį – karalaitį Kazimierą. 

Kursas vyks nuotolinėje erdvėje. Kiekvieną savaitę bus įkabinama nauja kurso dalis: teoriniai įvadai, vaizdinė medžiaga, šventųjų raštai. Susipažinus su pateikta medžiaga, kviesime dalyvius atlikti pateiktas savarankiškas užduotis ir atsiųsti juos el. paštu moderatoriams. Šios užduotys skirtos pasidalinti, kuo jums buvo svarbi kurso medžiaga, kokias sąsajas atpažįstate tarp to meto ir šiandienos gyvenimo.

Kurso temos

Kurso trukmė – 8 studijų savaitės.

Kurso pradžia kovo 23 d. 

Kurso vieta: nuotoliniu būdu

Išankstinė registracija būtina. Registracija

Dalyvio įnašas: 80 Eur. Karantino metu taikome nuolaidą: 60 Eur.

Vedėjai

Vaidilė Šumskienė

Bernadeta Mališkaitė SJE

Data: 
Pirmadienis, Kovas 23, 2020