Praktinis seminaras „Kūrybiniai, žaidybiniai ir komandos formavimo metodai, buriant klasės, mokinių organizacijos bendruomenę“

Mokytojau, jaunimo vadove, gal laikas skirti laiko sau? Dalyvavimas seminare praturtins ne tik žinias bei įgūdžius, bet ir suteiks geros nuotaikos, atsigausite ir su nauja motyvaciją vėl grįšite pas „savus“.

Praktinė seminaro veikla orientuojama į mokytojo, socialinio pedagogo ar dienos centro savanorio profesinės kompetencijos plėtojimą; saugios, mokinio emocinės, socialinės, intelektualinės, dvasinį vystymąsi palaikančios aplinkos kūrimą. Kiekvienam programos dalyviui parengta dalomoji medžiaga su detaliai aprašytais metodais, kuriuos lengva perkelti į bet kurią savo mokomąją aplinką, kurti savo užsiėmimus.

Programos metu žinios bus perduodamos per praktinius užsiėmimus ir įvairią veiklą. Tai padeda labiau pažinti save ir kitus, stiprinti tarpusavio ryšius, pažinti ir priimti kitus, formuoti bendruomenę. Seminarų patirtį galima taikyti mokyklose, jaunimo ir suaugusiųjų susibūrimuose.

Programa skirta dorinio ugdymo, klasių auklėtojams, jaunimo organizacijų vadovams, papildomojo ugdymo mokytojams bei socialiniams pedagogams, norintiems tobulinti savo ir mokinių bendravimo, bendradarbiavimo, komandinio darbo įgūdžius.

 

Iš dalyvių atsiliepimų:

Puiki medžiaga, idėjos, kurias galima naudoti organizuojant įvairesnę veiklą dirbant su vaikais, jų tėveliais ar studentais."

„Gera patikrinti savo kaip asmenybę, atrasti savyje kažką naujo, pažinti šalia esantį žmogų. Tai psichologinė ir emocinė, socialinė ir kultūrinė patirtis.“

Programa akredituota. Galima apmokėti iš mokinio krepšelio lėšų.

Laikas:  vasario 19 d.  10.00 – 16.00 val.

Vieta: Perkūno namas Kauno senamiestyje (Aleksoto g. 6).

Seminarus veda: Vilhelmina Raubaitė–Mikelionienė

Dalyvio įnašas: 20 Eur, dieninio skyriaus studentams/-ėms 13 Eur.

(Dalyviai gauna padalijamą medžiagą, kurioje aprašyti visi naudoti metodai ir žaidimai. Į kainą įskaičiuotos ir kavos pertraukos. )

Išankstinė registracija būtina. Registracija.

VšĮ Gyvenimo ir tikėjimo institutas akredituotas 2018 m. rugpjūčio 21 d., pagal LR Švietimo ir mokslo ministro įsakymą. Akreditacijos pažymėjimas AP Nr. 107.

Data: 
Trečiadienis, Vasaris 19, 2020