Raktas į sutarimą: apdovanojanti bendrystė" - II-oji dalis kurso, pagrįsto neprievartinio bendravimo metodu

Niekas nepaneigs, kad kokybiškas bendravimas su savimi ir kitu teikia laimės, pasitenkinimo, gyvenimo pilnatvės pojūtį, skatina tobulėti. Deja, geri bendravimo įgūdžiai mums nėra įgimti. Kaip ir daug ko bendrauti mokomės... Iš pradžių šeimoje, o vėliau mūsų pamokos persikelia į vis platesnes erdves – kiemą, vaikų darželį, mokyklą ir t. t. Ir nežiūrint, sakytume, ilgiausiai trunkančių „studijų“ skundžiamės, kad ne reti atvejai, kai mūsų nesusišnekėjimai apkartina santykius net su pačiais artimiausiais, brangiausiais žmonėmis...

Jei esate susipažinęs su neprievartinio bendravimo principais ir norite vis geresnės komunikacijos su savimi ir kitais, šis kursas jums.

Antrojoje kurso apie neprievartinį bendravimą, kuris yra tikriausias raktas į sutarimą, dalyje toliau gilinsime nesmurtinio bendravimo įgūdžius, t. y. mokysimės atpažinti savo ir kitų poreikius bei ieškosime būdų, kaip juos atliepti. Ypatingą dėmesį skirsime klausymosi įgūdžiams, empatijos sau ir kitam svarbai, kylančių konfliktų sprendimams, gilesniam savęs pažinimui.

Mokytojams ši programa kvalifikacinė.

5 susitikimai po 2,5 val.

Susitikimai vyks: lapkričio 19, 26 d., gruodžio 3, 10, 17 d.

Laikas: antradieniais, 18,00 - 20,30 val.

Vieta: Perkūno namas (Aleksoto g. 6, Kaunas).

Seminaras nemokamas. 

Seminaras vedamas vykdant projektą "Tvirta ir darni šeima: iššūkiai ir galimybės", kurį dalinai finansuoja LR Socialinės apsaugos ir darbo ministerija.

Išankstinė registracija būtina. Registracija.

Data: 
Antradienis, Lapkritis 19, 2019