Bibliodrama „Eikite šen pusryčių!"Jn 21, 12 ATIDĖTA!

Įsibėgėjus Gavėnios metui, kviečiame į bibliodramą - gyvą susitikimą su Prisikėlusiuoju Kristumi, kuris prabils į mus iš evangelijos pagal Joną. "Eikite šen pusryčių!" tars mums Atpirkėjas. Nagrinėdami Šventojo Rašto tekstą Jn 21, 1-14 dar kartą klausime savęs ar pažįstu Tą, kuris atidavė už mane save.

Bibliodrama – tai Biblijos pažinimo ir įsisąmoninimo metodas. Jo šerdį sudaro grupinis Biblijos skaitymas. Bibliodramos metu vyksta biblinių istorijų inscenizavimas, atliekamas mažiomis suaugusiųjų grupėmis. Dalyviai susitapatina su bibliniais veikėjais arba su tekste esamais ar numanomais objektais ir kalba pirmuoju asmeniu, bendrauja tarpusavyje. Tekstas tarsi įsilieja į asmens gyvenimą, o Dievas gali išsakyti savo žodžius asmeniškai. Proceso metu senasis Šventojo Rašto tekstas atgyja, nes nutiesiamas tiltas tarp asmens biografijos ir Dievo Žodžio. Bibliodramos dėmesio centras yra toji vieta, kur susitinka dalyvaujančiojo gyvenimas ir Šventojo Rašto tekstas.

 

Laikas: 2020 m. kovo 28 d. SEMINARAS ATIDEDAMAS, KAI BUS PASIBAIGĘS KARANTINAS, DATĄ TIKSLINSIME.

Pradžia: 10.00 val.

Pabaiga: 17.00 val.

Būtina išankstinė registracija. REGISTRACIJA

Vieta:

Perkūno namas (Aleksoto g. 6, Kaunas)

Bibliodramą veda:

Vilhelmina Raubaitė Mikelionienė

 

Asmens įnašas: 20 Eur; dieninio skyriaus studentams/-ėms ir nedirbantiems pensininkams/-ėms 13 Eur.

Toliau besidomintiems bibliodrama siūlome dalyvauti tarptautiniame tarpkultūriniame bibliodramos seminare "What about Mary? Daugiau informacijos ir registracija čia.

Data: 
Šeštadienis, Kovas 28, 2020