2017-09-23

Aramėjiškai Jėzaus pasakyti žodžiai mirusiai Jayro dukteriai „Talita kum!” (Mk 5, 41) reiškia „mergaite, kelkis!”.Šis seminaras skirtas kiekvienam, kuriam patinka šokti arba nori tai pamėginti daryti.

...

2017-09-25

Užsiėmimai skirti visiems mėgstantiems šokį ir norintiems išmokti garbinti Viešpatį kitu, mažiau įprastu būdu, tačiau tokiu pat prasmingu ir nuoširdžiu kaip ir kasdienė malda. Šokiai – labai paprasti ir nereikalaujantys išankstinio choreografinio...

2017-09-26

Žvelgdama į žydų tautos istoriją, dar kartą peržvelgti Dievo braižą mano asmeniniame gyvenime. Žvelgti į žydų tautos patirtį su Dievu ir jos nuklydimus ir tai matyti šiandieniniame pasaulyje (istorija tęsiasi/ kartojasi)

Iš...

2017-09-27

Kviečiame šeimas, norinčias pagerinti savo santykį su vaikais ir kitais šeimos nariais, į mokymus, kurių tikslas stiprinti šeimas ir jų emocinį brandumą.

Projekte gali dalyvauti:

1) Krizinėse situacijose esančios ir su įvairiais sunkumais susiduriančios...

2017-09-29

2016 m. lapkričio-sausio mėnesiais Gyvenimo ir tikėjimo institute vyko rekolekcijos įtėviams ir įvairių sunkumų turinčioms šeimoms. Tėvų susitikimų metu vaikai dalyvaudavo jiems skirtuose užsiėmimuose. Juose vaikai (6-12m.) mokėsi pažinti savo jausmus ir juos išreikšti....